Toodete info

Üldine

Artum OÜ pakub Sulle eesti kunstniku disainitud ja valmistatud autoritiraaži tooteid. Artum OÜ tooted disainitakse vastavalt klientide vajadustele. Viimaste aegade moetrendid soosivad käsitöötehnikatega kaunistatud rõivaid ja naturaalsest kiudainest kangaste kasutamist. Sul on võimalik valida ise värvitoonid ja disain, mida kunstnik Sinu eritellimust täites kasutab.

E-poe laos on olemas standardsete mõõtudega tooted. Kui Sul on vaja teistsuguste mõõtudega või erineva disainiga toodet, siis kirjuta oma soovidest: info@artum.ee või helista telefonil 5221836

Materjal ja disain.

Artum OÜ arvestab oma toodete valmistamisel tervislikkust, funktsionaalsust ja praktilisust. Artum OÜ valmistab oma tootenäidised enamasti naturaalsetest materjalidest. Naturaalsed kangad sobivad allergikutele, need on õhku läbilaskvad ja niiskust imavad.

Siidist rõivad tunduvad suvel jahedad, kuid talvel soojendavad mõnusalt. Toodetele on lisatud hooldusjuhised. Toodete kirjelduste juurde on märgitud, millisest materjalist näidistoode valmistatud on.

Kliendi poolt väljavalitud mustreid on võimalik maalida erinevatele kleitidele, pluusidele, seelikutele, sallidele, rätikutele, lipsudele ja kodutekstiilidele.

Kui Sa soovid tellida mingist erinevast materjalist toodet, siis kirjuta või helista meile.

Artum OÜ peab tähtsaks tuua esile naise isikupärane loomulik ilu nii igapäevastes rõivastes, kui ka pidulikes kollektsioonides.

Värvivalik

Laos olemasolevate toodete tellimisel tuleb arvestada, et käsitsi pintsliga maalitud tooted ei ole identsed. Iga toode on unikaalne. Käsitsi maalitud tooted võivad vähesel määral erineda näidistoodete reklaampildist. Kindlasti oled märganud, et elektrooniliselt kuvatakse erinevates seadmetes värve pisut erinevalt.

Toodete tellimisel kirjelda, millise värvivarjundiga toodet Sa soovid. Selgituses märgi oma sõnadega, kas Sa tahad, et toote värv on näiteks puhas sinine, rohekssinine või lillakassinine, hele või tume, ere, või tuhm jne.

Transport

Laos olemasolevad tooted toimetab Artum OÜ pakiautomaati 24 tunni jooksul peale raha laekumist Artum OÜ arveldusarvele.

Artum OÜ saadab Sinu poolt tellitud tooted Sinu poolt valitud pakiautomaati. Kirjuta väljavalitud toote juurde märkuste kasti, millisesse pakiautomaati Sa pakki saada soovid. Paki saatmise hind Eestis on 3,99

Kui Sa soovid, et tooted tuuakse Sinule koju dpd kulleriga, siis kirjuta e-kiri: info@artum.ee või helista mobiiltelefoni numbrile 5221836 Paki koju toomise teenuse hind sõltub sellest, kui kaugel Sa Viljandist elad. Viljandist Tallinna ja Tartusse Kliendi aadressile paki kohaletoimetamine maksab orienteeruvalt 4,90 eurot.

Kui tellimuse lõppsumma on kaheksakümnest eurost suurem, siis postikulu ei ole.

Eritellimus on hea kingiidee

Eritellimusena kunstniku poolt valmistatud toode on hea kingiidee emale, tore üllatus naisele sünnipäevaks, kingitus tütrele, eriline kingitus kolleegile. Unikaalne rätik sobib pilkupüüdvaks kontrastiks kleidi või pluusi juurde. Seda võib kanda koos pükste või seelikuga. Eriline rätik või siidisall ilmestab igapäevaseid rõivaid ja püüab pilku pidulike rõivaste juures. Maalitud siidirätikut võib kasutada ka linikuna laual või seinapildina toas meeleolu loomiseks.

Salli juurde saad tellida sobiva meeste lipsu, et stiilseid aksessuaare kandes koos kaaslasega õhtut veeta.

Eritellimuse korral saab kujundust muuta vastavalt kliendi soovile. Tellimus täidetakse ühe nädala jooksul. Näidisega samaväärse tellimuse korral on hind sama. Uus toode võib pisut erineda pildil kujutatust. Anna oma erisoovidest teada telefoni teel 5221836 või e-kirja teel: info@artum.ee

Kindlasti pead Sa jälgima toodete hooldusjuhiseid. Hooldusvea tõttu rikutud toodet ei võta Artum OÜ tagasi ja ei hüvita Sulle kahju.

Siidikangast riiete hooldus:

Pesta käsitsi leiges vees vajutades. Mitte nühkida ega väänata.

Pigistada õrnalt vesi välja ja lasta kuivada.

Triikida kõige madalamal temperatuuril.

Mitte jätta triikrauda siidile seisma.

Hoida puhtana kapis puuvillasest riidest kotikeses.

Toodete eest tasumine.

Toodete eest saab tasuda pangaülekandega LHV pangas Artum OÜ arveldusarvele EE 327700771004706901

Artum OÜ registrikood on 14939962

Ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks ning tellimuse täitmist alustatakse, kui Sa oled oma tellitud kauba ja transpordi eest täielikult tasunud.

Loe lisaks müügieeskirju ja toodete tutvustusi.

Shopping Cart
Scroll to Top